Avukatlık Kanunun 163. maddesine göre Türkiye Barolar Birliği Avukatlık Asgari Ücret Tarifesinin altında olmamak kaydıyla avukatlık ücreti avukat ve müvekkil arasında serbestçe kararlaştırılır.

Avukatın ücretsiz veya asgari ücret tarifesinin altında danışma yapması veya dava takip etmesi Avukatlık Kanunun 163. maddesinin 3. fıkrası gereğince disiplin cezasını gerektiren bir suç olarak düzenlenmiştir.

2018 Yılı Türkiye Barolar Birliği Avukatlık Asgari Ücret Tarifesine Erişebilmek İçin Tıklayınız!

 

KREDİ KARTI İLE ÖDEME
Avukatlık ücreti, dosya borcu, iş avansı, masraf ve diğer ödemelerinizi Türkiye Barolar Birliği’nin desteklediği TURK Elektronik Para ve Ödeme Sistemleri aracılığı ile World, Bonus, Axess, Paraf, Maximum, CardFinans markalı kredi kartlarınız ile tek seferde ya da taksitli ödemeler halinde yapabilirsiniz.

Av. Engin YILDIZ
ÖDEME YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 

EFT / HAVALE İLE ÖDEME
Türkiye Vakıflar Bankası  T.A.O.  IBAN NO : TR80 0001 5001 5800 7300 5861 32
Türk Ekonomi  Bankası    A.Ş.     IBAN NO : TR10 0003 2000 0000 0016 3672 30


Ödemelerinizin kredi kartından yapılması halinde komisyon ücretinden sorumlu olacağınızı hatırlatırız. Ayrıca tüm ödeme şekillerinde isim, soy isim, ödeme tipi ve varsa dosya numarası gibi bilgi ile açıklamaların belirtilmesi ve ödemeden sonra da tarafımızla iletişime geçilmesi önemle rica olunur.

 

Bu internet sitesinde yer alan bilgilerden ziyaretçilerin gerçekleştirecekleri işlem ve eylemlerden sorumluluk kabul edilmez. Tüm hakları saklıdır.